Výsledková listina Jirkovského crossmarathonu a půlmarathonu 2019

8. června 2019

 

  maratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 8 8
2M muži 40-49 16 16
3M muži 50-59 7 7
4M muži 60-69 6 6
5M muži 70 a více 3 3
ženy 18-39 1 1
ženy 40-49 3 3
ženy 50-59 4 4
  celkem 48 48

 

  půlmaratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 13 13
2M muži 40-49 11 11
3M muži 50-59 6 5
4M muži 60 a více 1 1
ženy 18-39 9 9
ženy 40-49 6 6
ženy 50-59 2 2
  celkem 48 47

 

  cyklisté startovalo dokončilo
1M muži 18-35 16 16
2M muži 36-45 24 22
3M muži 46 a více 28 27
ženy 18-35 6 6
ženy 36-45 5 5
ženy 46 a více 3 3
  celkem 82 79

 

  koloběžky startovalo dokončilo
  celkem 2 2

 

  turisté startovalo dokončilo
  celkem 15 15

účastníků celkem: 195

 
maratonci
startovalo dokončilo
1M muži 18-39 8 8
2M muži 40-49 16 16
3M muži 50-59 7 7
4M muži 60-69 6 6
5M muži 70 a více 3 3
ženy 18-39 1 1
ženy 40-49 3 3
ženy 50-59 4 4
  celkem 48 48

 

maratonci
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M 4M 5M
61 Stejskal Jakub Kadaň 1984 2:56:52,55 1. 1.              
80 Šarlinger Ivan SC Marathon Plzeň 1974 3:07:45,21 2.   1.            
73 Dočekal František Maraton klub Kladno 1975 3:10:45,35 3.   2.            
92 Kovář Michal TJ Sokol Unhošť 1971 3:10:45,70 4.   3.            
99 Hampejs Jiří srtgmost 1978 3:22:39,14 5.   4.            
1 Raindl Pavel Hranice 1981 3:25:22,73 6. 2.              
67 Sedlák Pavel MK Seitl Ostrava 1971 3:28:58,10 7.   5.            
34 Moschner Petr Chomutov 1994 3:31:01,59 8. 3.              
32 Kůrka Libor Dobroměřice 1971 3:34:58,29 9.   6.            
81 Rohr Petr Praha 6 1965 3:43:07,95 10.     1.          
96 Vakrčka Pavel KT Ústí nad Labem 1964 3:45:27,90 11.     2.          
89 Stumpf Michal Most v pohybu 1980 3:47:29,51 12. 4.              
68 Tomášek Jan BK Čvacht / Yellow Ribbon Run 1976 3:48:09,70 13.   7.            
66 Hamerník Jan Přelouč 1955 3:50:21,48 14.       1.        
69 Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 1968 3:51:24,67 15.               1.
33 Holý Václav DBK Kadaň 1978 3:51:50,40 16.   8.            
87 Kucko Miroslav Liberec 1958 3:54:07,41 17.       2.        
70 Thumsová Marie tragéd team 1964 3:54:23,20 18.               2.
75 Klemsa Jan Kadaň 1977 3:55:20,49 19.   9.            
31 Bartoš Miroslav BK Louny 1953 3:56:43,88 20.       3.        
35 Filip Ondřej STG Chomutov 1985 3:56:58,22 21. 5.              
97 Řehoř Zdeněk STG Strupčice 1978 3:57:20,68 22.   10.            
88 Hebký Robert amatér ze Strupčic 1973 3:59:16,55 23.   11.            
76 Kučera Jiří Jirkov 1973 4:00:56,58 24.   12.            
78 Štětka Jiří Rozběháme Mostecko 1970 4:01:04,91 25.   13.            
71 Beránek Josef MK Kladno 1958 4:04:34,56 26.       4.        
64 Patera Miroslav BK Louny 1963 4:06:14,73 27.     3.          
91 Mrnková Věra BK Louny 1972 4:06:29,41 28.             1.  
30 Roudnický Milan Varnsdorf 1968 4:13:25,15 29.     4.          
37 Baštářová Lenka X8 1989 4:15:19,13 30.           1.    
86 Klail Vojtěch Most 1980 4:15:19,56 31. 6.              
36 Alberti Richard X8 1990 4:16:44,86 32. 7.              
100 Pucholt Jiří T.J. Sokol Unhošť 1959 4:21:20,13 33.       5.        
84 Ledvinková Monika Běžci Chomutov 1971 4:22:02,17 34.             2.  
77 Szász Petr Ultrasport Sokolov 1954 4:23:05,90 35.       6.        
82 Ledvinka Josef Přibyslav 1972 4:26:52,24 36.   14.            
72 Szabó Ludvík Klínec 1963 4:27:57,40 37.     5.          
62 Breburdová Hana Maraton klub Kladno 1961 4:28:39,74 38.               3.
95 Čelmák Petr Běžci Chomutov 1972 4:38:31,25 39.   15.            
85 Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 1949 4:42:39,02 40.         1.      
60 Krekels Julien Praha 1986 4:55:42,88 41. 8.              
94 Večeřa František VTŽ Chomutov 1948 4:56:26,07 42.         2.      
74 Červenková Šťastná Lucie BK ČVACHT 1974 5:06:01,44 43.             3.  
65 Ulma Tomáš Praha 1964 5:13:11,54 44.     6.          
90 Šandera Martin BONBON 1976 5:30:51,05 45.   16.            
98 Kostka Josef VTŽ Chomutov 1947 5:34:42,11 46.         3.      
93 Němečková Martina Praha 1965 5:39:12,68 47.               4.
79 Königsmark Jiří Jirkov 1967 6:01:15,43 48.     7.          

 

 
půlmaratonci
startovalo dokončilo
1M muži 18-39 13 13
2M muži 40-49 11 11
3M muži 50-59 6 5
4M muži 60 a více 1 1
ženy 18-39 9 9
ženy 40-49 6 6
ženy 50-59 2 2
  celkem 48 47

 

půlmaratonci
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M 4M
98 Ouzký Stanislav Jirkov 1974 1:31:47,14 1.   1.          
108 Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 1980 1:34:22,71 2. 1.            
125 Podběhlý Ondřej Kadaň 1982 1:37:04,78 3. 2.            
113 Kujíček Tomáš Běžecký klub Spořice 1975 1:38:46,87 4.   2.          
94 Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 1966 1:40:15,08 5.     1.        
109 Tlustý Tomáš Maraton klub Kladno 1984 1:45:26,44 6. 3.            
85 Kříž Tomáš Praha 6 1989 1:46:52,14 7. 4.            
112 Ouzký Víťa VTŽ Chomutov 2004 1:46:53,39 8. 5.            
111 Vodička Pavel Rozbĕháme Most 1964 1:46:59,39 9.     2.        
81 Imr Martin Jirkov 1985 1:47:04,73 10. 6.            
115 Hahn Hana Sweep Ultimate gym 1980 1:47:16,59 11.         1.    
128 Malý Jiří Praha 6 1977 1:47:32,11 12.   3.          
110 Jakl Jaroslav Praha 5 1967 1:48:41,96 13.     3.        
84 Volf Miroslav Běžci Chomutov 1973 1:48:48,22 14.   4.          
90 Patroch Pavel sweep ultimate gym 1971 1:49:10,95 15.   5.          
105 Klaus Pavel Vysoká Pec 1983 1:50:33,13 16. 7.            
92 Joachymstál Vít ZajKo Team 1981 1:51:16,53 17. 8.            
117 Malý Vojtěch Chomutov 2000 1:53:59,63 18. 9.            
82 Sládek Vladimír Stg Strupčice 1988 1:54:56,75 19. 10.            
83 Valentová Miroslava Sweep ultimate gym 1990 1:55:09,52 20.         2.    
89 Sýkora Pavel Je to v hlavě 1980 1:56:33,03 21. 11.            
95 Kasal Ondřej Karlovy Vary 1980 1:57:10,71 22. 12.            
116 Malý Vojtěch PANB 1976 1:57:15,16 23.   6.          
88 Vágnerová Veronika VitaSport cz 1973 1:57:53,69 24.           1.  
120 Škrába Petr CYROTO team 1979 1:58:35,01 25.   7.          
99 Ouzká Petra Jirkov 1981 2:02:15,17 26.         3.    
102 Nováková Gabriela Jesenice 1978 2:07:05,10 27.           2.  
86 Formanová Nikola Chomutov 1989 2:09:01,65 28.         4.    
101 Skálová Jiřina Praha 10 1969 2:10:06,96 29.             1.
93 Kroužek Jan Jirkov 1975 2:15:19,16 30.   8.          
114 Vaněk Jan RD Vinařice 1961 2:16:29,57 31.     4.        
123 Vlach Michal Běžci Chomutov 1972 2:18:00,18 32.   9.          
127 Vrbická Pavla Jirkov 1985 2:20:54,72 33.         5.    
100 Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 1979 2:21:58,73 34.           3.  
119 Hartlová Iveta Březno 1987 2:22:00,61 35.         6.    
122 Kareš Ladislav Běžci Chomutov 1965 2:23:42,63 36.     5.        
121 Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 1967 2:23:46,91 37.             2.
104 Doušová Lucie Jirkov 1985 2:23:51,48 38.         7.    
91 Němec Marek Jirkov 1976 2:23:56,44 39.   10.          
103 Hanousková Lenka Osek 1989 2:29:22,72 40.         8.    
87 Drahotová Michaela Chomutov 1977 2:34:11,43 41.           4.  
124 Martinovcová Bohdana SRTG Strupčice 1979 2:37:14,12 42.           5.  
126 Linke Jiří TJ Slovan K. Vary 1959 2:37:15,20 43.       1.      
97 Poláčková Nikola Chomutov 1977 2:45:47,39 44.           6.  
107 Svoboda Jan Klášterec nad Ohří 1984 2:49:15,41 45. 13.            
118 Myslíková Judita Klášterec nad Ohří 1983 2:49:15,82 46.         9.    
96 Komrska Pavel Horní Jiřetín 1974 2:50:20,50 47.   11.          
106 Drahý Petr Chomutov 1961 nedokončeno -     -        

 

 
cyklisté
startovalo dokončilo
1M muži 18-35 16 16
2M muži 36-45 24 22
3M muži 46 a více 28 27
ženy 18-35 6 6
ženy 36-45 5 5
ženy 46 a více 3 3
  celkem 82 79

 

cyklisté
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M
43 Pitel Lukáš BIG SHOCK TEAM 1983 1:25:41,30 1.   1.        
65 Pleskot Tomáš Chomutov 1975 1:32:34,19 2.   2.        
54 Dolanský Daniel Kadaň 1986 1:35:14,56 3. 1.          
48 Strapko Michal revizechomutov.cz 1988 1:35:16,64 4. 2.          
34 Bezouška Tomáš Sporticus & Partner Elit 1976 1:35:18,33 5.   3.        
64 Beneš Miroslav Sportclub 80 Chomutov 1960 1:37:23,08 6.     1.      
31 Šlapák Zdeněk Team bike Perštejn 1971 1:37:27,80 7.     2.      
49 Bokroš Jakub unknown 1982 1:38:22,94 8.   4.        
59 Kopta Václav Velosport Favorit Bílina 1956 1:38:34,77 9.     3.      
15 Galajda Jan LK Jirkov 1972 1:39:44,98 10.     4.      
25 Pilek Jakub STG Strupčice 1989 1:41:52,71 11. 3.          
12 Kralevič Aleš Dymokury 1999 1:42:13,13 12. 4.          
73 Kott Jiří Cyklopath 1960 1:44:11,22 13.     5.      
17 Šmíd Michael Chomutov 1973 1:45:02,64 14.     6.      
55 Jabůrek Jan Chomutov 1974 1:45:40,63 15.   5.        
14 Vít Ondřej Chomutov 1985 1:46:44,00 16. 5.          
60 Koudelka Martin STS Chvojkovice Brod 1972 1:51:08,04 17.     7.      
61 Koudelka Matěj Chomutov 2002 1:51:08,47 18. 6.          
78 Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 1981 1:51:44,39 19.   6.        
37 Dráb Jiří NEVIX 1972 1:52:04,54 20.     8.      
44 Hron Petr Chomutov 1977 1:52:36,97 21.   7.        
39 Kozelnický Pavel BHG Klášterec 1977 1:52:46,42 22.   8.        
22 Kuruc Karel Jirkov 1991 1:54:26,07 23. 7.          
52 Baxa Martin Jirkov - Červený Hrádek 1980 1:55:15,38 24.   9.        
29 Šampalík Jan Plzeň 1984 1:56:25,77 25. 8.          
50 Augustin Jan Chomutov 2001 1:56:26,82 26. 9.          
79 Waltera Michaela Team Bike Perštejn 1975 1:57:31,08 27.         1.  
76 Sadowski Richard Žatec 1973 1:57:39,49 28.     9.      
23 Chmel David Jirkov 1981 1:58:05,39 29.   10.        
11 Kralevič Jiří Dymokury 1974 1:58:58,35 30.   11.        
30 Moulis Tomáš cyklošampon 1980 2:00:13,26 31.   12.        
27 Schücková Ivana Jirkov 1971 2:01:50,10 32.           1.
5 Trögl Martin Spyder Chomutov 1970 2:04:48,59 33.     10.      
67 Novotná Michaela Chomutov 1972 2:04:56,46 34.           2.
10 Zdráhal Karel Jirkov 1967 2:06:57,31 35.     11.      
51 Greguška Pavel Patriot Kadaň 1971 2:07:00,91 36.     12.      
1 Scholz Patrik Jirkov 1987 2:07:24,45 37. 10.          
20 Pudil Josef Ústí nad Labem 1957 2:07:44,12 38.     13.      
63 Uhlík Jan Jirkov 1965 2:10:26,80 39.     14.      
24 Dočekal Jakub NoHand 2003 2:12:14,69 40. 11.          
38 Černý Karel Jirkov 1979 2:13:03,58 41.   13.        
21 Laufke Roman Chomutov 1967 2:13:04,07 42.     15.      
72 Veselý Luboš Kadaň 1979 2:13:44,11 43.   14.        
19 Pánková Jana Chomutov 1983 2:15:28,56 44.         2.  
56 Bartoš Jan 1skjirkov-cykloteam 1979 2:15:35,92 45.   15.        
40 Pelly Ctibor Spořice 1977 2:16:17,18 46.   16.        
74 Černoch Petr Most 1962 2:16:21,77 47.     16.      
46 Hladík Jan Výsluní 2004 2:17:18,51 48. 12.          
68 Filipová Barbora Chomutov 1985 2:18:09,27 49.       1.    
69 Kirchner Daniel NO.1 cars 1999 2:21:23,79 50. 13.          
71 Kirchner Jiří No. 1 cars 1976 2:21:25,63 51.   17.        
9 Eisner Pavel Ústí nad Labem 1966 2:21:34,87 52.     17.      
32 Šťastný Václav Praha 6 1944 2:22:22,05 53.     18.      
13 Procházková Eva Chomutov 1959 2:23:19,25 54.           3.
28 Bína Jan Boleboř 1995 2:24:30,71 55. 14.          
18 Prát Václav Jirkov 1961 2:26:45,65 56.     19.      
80 Kříž Jakub Jirkov 1994 2:27:23,96 57. 15.          
41 Bukay Richard Praha 8 1977 2:29:46,70 58.   18.        
36 Vondráček Jiří Most 1970 2:30:47,18 59.     20.      
66 Šimáček Jan Chomutov 1968 2:33:45,06 60.     21.      
26 Sýkorová Jitka Pomalu ale jistě 1979 2:34:22,07 61.         3.  
70 Kirchner Radek Hbany 1979 2:34:36,75 62.   19.        
81 Linke Tomáš Chomutov 2003 2:38:21,00 63. 16.          
77 Šťastný Robert Ústí nad Labem 1977 2:38:39,64 64.   20.        
62 Dvořáček Roman Jirkov 1968 2:43:53,95 65.     22.      
53 Macháčková Petra Jirkov 1987 2:43:55,05 66.       2.    
75 Kovalík Ludvík Most 1965 2:45:23,40 67.     23.      
82 Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 1988 2:50:53,60 68.       3.    
45 Hladík Martin Výsluní 1973 2:52:54,56 69.     24.      
57 Neubertová Miroslava Jirkov 1986 3:05:44,47 70.       4.    
42 Zahradník Jaromír Jirkov 1977 3:16:19,15 71.   21.        
33 Zahradníková Jana Jirkov 1986 3:16:19,63 72.       5.    
16 Vrzalová Václava Jirkov 1978 3:17:29,71 73.         4.  
8 Ryšánek Jiří K.Č.T. odbor Chomutov 1976 3:18:44,31 74.   22.        
58 Medová Bohuslava Chomutov 1979 4:09:20,26 75.         5.  
83 Butka Miloslav Jirkov 1961 4:40:00,00 76.     25.      
84 Šampalíková Hana Jirkov 1988 4:40:01,00 77.       6.    
85 Schück Petr Jirkov 1960 4:40:02,00 78.     26.      
86 Raisr Jaromír Jirkov 1951 4:40:03,00 79.     27.      
3 Lohberger Jiří Chomutov 1979 nedokončeno -   -        
47 Holub Jan Most 1979 nedokončeno -   -        
100 Ondráček Dalibor Soukromě 1949 nedokončeno -     -      

 

 
koloběžky
startovalo dokončilo
  celkem 2 2

 

koloběžky
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M
2 Kučera Ladislav Chomutov 1984 2:41:10,65 1. 1.
1 Rožec Jan Bez pedálů 1981 2:55:32,25 2. 2.

 

 
turisté
startovalo dokončilo
  celkem 15 15

 

turisté
příjmení a jméno klub či obec nar.
Vávra Petr Chomutov 1954
Jantač David Jirkov 1976
Šrejber Luděk Teplice 1954
Varmužová Vladimíra KČT Chomutov 1969
Nesvadbová Eliška Žatec 1988
Hanzíková Hana Strupčice 1983
Koblížek Michal Strupčice 1975
Marcikánová Michaela Jirkov 1986
Kobrle Daniel Mělník 1987
Strouhalová Zuzana Mariánské Radčice 1983
Baierlová Aneta Žatec 1985
Kadlecová Jarmila Jirkov 1977
Wirthová Zdeňka Jirkov 1990
Šrejberová Pavla Jirkov 1990
Dolejší Kristýna Jirkov 1990