Výsledková listina Jirkovského crossmarathonu a půlmarathonu 2018

9. června 2018

 

  maratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 6 6
2M muži 40-49 21 20
3M muži 50-59 11 10
4M muži 60-69 6 6
5M muži 70 a více 2 2
ženy 18-39 3 3
ženy 40-49 2 2
ženy 50-59 4 4
  celkem 55 53

 

  půlmaratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 4 4
2M muži 40-49 7 7
3M muži 50-59 4 4
4M muži 60 a více 1 1
ženy 18-39 7 7
ženy 40-49 4 4
ženy 50-59 3 3
  celkem 30 30

 

  cyklisté startovalo dokončilo
1M muži 18-35 15 15
2M muži 36-45 22 21
3M muži 46 a více 22 20
ženy 18-35 3 3
ženy 36-45 9 9
ženy 46 a více 5 4
  celkem 76 72

 

  koloběžky startovalo dokončilo
1M muži 18 a více 4 4
ženy 18 a více 1 1
  celkem 5 5

 

  turisté startovalo dokončilo
  celkem 4 4
 
účastníků celkem: 170
 
   maratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 6 6
2M muži 40-49 21 20
3M muži 50-59 11 10
4M muži 60-69 6 6
5M muži 70 a více 2 2
ženy 18-39 3 3
ženy 40-49 2 2
ženy 50-59 4 4
  celkem 55 53

 

maratonci
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M 4M 5M
43 Čada Radim Sokol Unhošť 1976 2:54:20,64 1.   1.            
28 Kunčar David Praha 10 - Pitkovice 1975 3:07:02,09 2.   2.            
44 Kozák Jan Hostomice 1976 3:11:02,92 3.   3.            
17 Stejskal Jakub Kadaň 1984 3:24:46,34 4. 1.              
40 Karas Karel udělat si žízeň 1966 3:26:18,49 5.     1.          
38 Sedlák Pavel MK Seitl Ostrava 1971 3:41:15,77 6.   4.            
33 Maroušek Daniel Krnov 1987 3:47:04,84 7. 2.              
24 Šístek Jan Praha 7 1974 3:48:09,86 8.   5.            
32 Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice 1977 3:50:11,34 9.   6.            
45 Kůrka Libor Dobroměřice 1971 3:50:30,67 10.   7.            
41 Hamerník Jan Přelouč 1955 3:52:37,22 11.       1.        
7 Hladík Milan Jirkov 1975 3:53:20,73 12.   8.            
11 Kucko Miroslav Liberec 1958 3:54:53,14 13.       2.        
1 Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 1988 3:55:31,86 14.           1.    
6 Tomášek Jan BK Čvacht/Yellow Ribbon Run 1976 3:55:59,02 15.   9.            
12 Ovčačík Tomáš Březno 1972 3:56:15,21 16.   10.            
14 Thumsová Marie Traged Team 1964 3:59:47,72 17.               1.
4 Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 1968 4:00:40,05 18.               2.
16 Vodička Pavel Most 1964 4:04:07,71 19.     2.          
59 Vohnout Martin SRTG Strupčice 1980 4:05:56,48 20. 3.              
5 Patera Miroslav BK Louny 1963 4:06:34,80 21.     3.          
58 Rohr Petr Praha 6 1965 4:07:11,90 22.     4.          
49 Schmiedt Ondřej Prachatice 1980 4:08:26,90 23. 4.              
47 Křížová Anežka Hora Svaté Kateřiny 1999 4:08:27,79 24.           2.    
18 Nejedlý Petr Praha 5 1974 4:11:27,86 25.   11.            
10 Beránek Josef Maraton Klub Kladno 1958 4:11:46,27 26.       3.        
52 Kollár Filip SRTG Strupčice 1973 4:12:11,92 27.   12.            
50 Řehoř Zdeněk SRTG Strupčice 1978 4:25:05,78 28.   13.            
48 Dlábek Marcel Prachatice 1991 4:30:06,03 29. 5.              
46 Pravda Oldřich TG Running team 1973 4:32:44,55 30.   14.            
20 Mrnková Věra BK Louny 1972 4:32:48,10 31.             1.  
19 Sapoušek Miroslav Most 1973 4:32:51,41 32.   15.            
51 Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 1987 4:33:54,24 33.           3.    
21 Dolejš Jan TJ Sokol Unhošť 1949 4:37:50,14 34.       4.        
3 Stumpf Michal Most 1980 4:38:15,78 35. 6.              
56 Čelmák Petr Běžci Chomutov 1972 4:38:52,93 36.   16.            
53 Bartoš Miroslav BK Louny 1953 4:42:41,41 37.       5.        
54 Ulma Tomáš Praha 9 1964 4:44:14,36 38.     5.          
9 Szász Petr Ultrasport Sokolov 1954 4:44:57,71 39.       6.        
42 Pucholt Jiří TJ Sokol Unhošť 1959 4:48:25,71 40.     6.          
34 Rezek Michal Pim Kings 1965 4:49:12,06 41.     7.          
23 Kareš Ladislav Běžci Chomutov 1965 4:55:45,37 42.     8.          
35 Šandera Martin BONBON 1976 4:57:52,95 43.   17.            
57 Pavlinsky Vladimír Damice 20 1969 5:06:17,87 44.   18.            
37 Večeřa František VTŽ Chomutov 1948 5:20:26,04 45.         1.      
22 Kubičková Eliška Anna SC Marathon Plzeň 1966 5:25:49,85 46.               3.
13 Havlůjová Marcela Most 1975 5:40:21,08 47.             2.  
8 Kostka Josef VTŽ Chomutov 1947 5:42:55,84 48.         2.      
25 Linhart Milan KBA Grafitec Dobruška 1964 5:43:18,97 49.     9.          
31 Němečková Martina Praha 1965 5:44:26,93 50.               4.
39 Piwowarski František SRTG Strupčice 1975 5:50:31,47 51.   19.            
26 Königsmark Jiří Jirkov 1967 5:54:37,62 52.     10.          
36 Koller Pavel Bezdědice 1970 6:04:32,46 53.   20.            
29 Sládeček Jakub Senešnice 1974 nedokončeno -   -            
55 Szabó Ludvík Klínec 1963 nedokončeno -     -          

 

  půlmaratonci startovalo dokončilo
1M muži 18-39 4 4
2M muži 40-49 7 7
3M muži 50-59 4 4
4M muži 60 a více 1 1
ženy 18-39 7 7
ženy 40-49 4 4
ženy 50-59 3 3
  celkem 30 30

 

půlmaratonci
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M 4M
89 Ouzký Stanislav Krušnohorci Jirkov 1974 1:34:56,51 1.   1.          
74 Watzke Petr VitaSport.cz/Teplice 1966 1:42:24,17 2.     1.        
83 Runt Jiří Běžci Chomutov 1976 1:47:07,75 3.   2.          
84 Kelbich Petr Vysoká Pec 1961 1:51:50,52 4.     2.        
72 Vítková Zuzana Most 1962 1:51:59,68 5.             1.
91 Křížová Libuše Hora Svaté Kateřiny 2004 1:58:28,18 6.         1.    
75 Scherrer Jaroslav Orel Moravské Budějovice 1960 1:58:28,88 7.     3.        
73 Imr Martin Jirkov 1985 2:00:26,37 8. 1.            
82 Vágnerová Veronika VitaSport cz 1973 2:00:57,78 9.           1.  
97 Malý Vojtěch PANB 1976 2:06:37,08 10.   3.          
71 Sládek Vladimír SRTG Strupčice 1988 2:10:04,29 11. 2.            
92 Blail Ondřej Jirkov 1978 2:11:11,29 12.   4.          
94 Červený Ladislav Mezihoří 1975 2:11:20,31 13.   5.          
90 Červenková Šťastná Lucie Praha 6 1974 2:13:55,63 14.           2.  
95 Franc Jaroslav Jirkov 1981 2:14:10,42 15. 3.            
76 Sýkora Pavel Klub bolavých kloubů 1980 2:14:11,01 16. 4.            
93 Blailová Jana Jirkov 1981 2:17:38,91 17.         2.    
100 Ledvinková Monika Chomutov 1971 2:18:21,27 18.           3.  
88 Liebig Vilém Chomutov 1965 2:18:52,00 19.     4.        
99 Vrbická Pavla Jirkov 1985 2:20:23,67 20.         3.    
79 Kroužek Jan Jirkov 1975 2:23:13,10 21.   6.          
80 Němec Marek Jirkov 1976 2:37:29,41 22.   7.          
78 Babor Diana Jirkov 1963 2:38:39,12 23.             2.
77 Karešová Zdeňka Výsluní 1967 2:47:23,14 24.             3.
87 Holá Denisa Chomutov 1991 3:10:08,74 25.         4.    
85 Dufková Daniela SRTG Strupčice 1994 3:10:10,74 26.         5.    
86 Joneková Nikola Chomutov 1995 3:10:12,50 27.         6.    
96 Malá Michaela PANB 1973 3:10:14,81 28.           4.  
81 Šultová Lucie SRTG Strupčice 1998 3:13:33,95 29.         7.    
98 Anděl Miroslav Chomutov 1942 5:09:03,14 30.       1.      

 

  cyklisté startovalo dokončilo
1M muži 18-35 15 15
2M muži 36-45 22 21
3M muži 46 a více 22 20
ženy 18-35 3 3
ženy 36-45 9 9
ženy 46 a více 5 4
  celkem 76 72

 

cyklisté
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M 2M 3M
21 Luč Jaroslav Hopman team 1987 1:27:00,67 1. 1.          
40 Strapko Michal revizechomutov.cz 1988 1:38:20,48 2. 2.          
55 Babovák Lukáš Nevix 1988 1:38:22,35 3. 3.          
52 Zavadil Jan Bikeři a žiletkáři 1972 1:38:23,96 4.     1.      
61 Kott Jiří C.K.Cyklopath 1960 1:40:21,59 5.     2.      
63 Krupička Petr Jirkov 1978 1:40:22,16 6.   1.        
20 Galajda Jan LK Jirkov 1972 1:41:20,48 7.     3.      
49 Vopat Milan Místo 1961 1:44:13,67 8.     4.      
13 Laufke Roman Chomutov 1967 1:44:14,18 9.     5.      
73 Chlapec Petr Vrskmaň 1972 1:45:22,47 10.     6.      
37 Kralevič Aleš Dymokury 1999 1:47:47,89 11. 4.          
15 Růžička Pavel Ústí nad Labem 1966 1:47:49,21 12.     7.      
24 Sadowski Richard Žatec 1973 1:48:11,19 13.   2.        
53 Volf Miroslav Chomutov 1973 1:48:11,92 14.   3.        
6 Pilek Jakub SRTG Strupčice 1989 1:49:40,62 15. 5.          
64 Waltera Vladimír Team Bike Perštejn 1981 1:49:42,54 16.   4.        
5 Chmel David Jirkov 1981 1:54:08,08 17.   5.        
4 Kučera Ladislav Chomutov 1984 1:55:19,56 18. 6.          
3 Trögl Martin Hnízdil team 1970 1:56:47,03 19.     8.      
16 Šampalík Jan Plzeň 1984 1:57:21,61 20. 7.          
45 Baxa Martin Jirkov 1980 1:58:55,21 21.   6.        
66 Pudil Josef Ústí nad Labem 1957 1:59:26,84 22.     9.      
48 Kralevič Jiří Dymokury 1974 2:01:20,63 23.   7.        
35 Drdel Milan Jirkov 1979 2:02:34,94 24.   8.        
46 Jabůrek Jan Chomutov 1974 2:03:23,78 25.   9.        
9 Schücková Ivana Jirkov 1971 2:07:22,94 26.           1.
56 Kotík Daniel Chomutov 1992 2:07:59,76 27. 8.          
2 Scholz Patrik Jirkov 1987 2:09:04,00 28. 9.          
1 Lohberger Jiří Chomutov 1979 2:09:06,01 29.   10.        
65 Waltera Michaela Team Bike Perštejn 1975 2:09:09,23 30.         1.  
30 Bukay Richard Jirkov 1977 2:09:13,22 31.   11.        
27 Kacerik Roman Jirkov 1987 2:11:09,58 32. 10.          
41 Pelly Ctibor Spořice 1977 2:11:47,64 33.   12.        
69 Plos Robert Klub Járy Cimrmana 1972 2:16:33,42 34.     10.      
36 Zdráhal Karel Jirkov 1967 2:17:47,88 35.     11.      
39 Kment Radek Jirkov 1975 2:17:58,55 36.   13.        
44 Hošek Petr Jirkov 1964 2:18:36,48 37.     12.      
11 Prát Václav Jirkov 1961 2:23:35,73 38.     13.      
77 Gruber Radek Nerez trubka Jirkov 1981 2:24:26,14 39.   14.        
29 Minařík Jan Chomutov 1985 2:24:51,98 40. 11.          
38 Šťastný Václav Praha 6 1944 2:25:25,56 41.     14.      
47 Kobík Daniel Jirkov 2000 2:26:13,46 42. 12.          
18 Vondráček Jiří Most 1970 2:27:17,71 43.     15.      
32 Procházková Eva Chomutov 1959 2:27:50,80 44.           2.
22 Sýkorová Jitka Ať to fičí 1979 2:29:51,95 45.         2.  
67 Eisner Pavel Ústí nad Labem 1966 2:34:06,90 46.     16.      
75 Bína Jan Boleboř 1995 2:38:57,86 47. 13.          
62 Oslík Jiří Chomutov 1979 2:40:50,09 48.   15.        
58 Šťastný Robert Ústí nad Labem 1977 2:44:13,42 49.   16.        
42 Kapuš Vladimír Jirkov 1954 2:44:52,45 50.     17.      
60 Hladík Jan Výsluní 2004 2:45:55,88 51. 14.          
23 Tržický Pavel Chomutov 1976 2:45:58,46 52.   17.        
50 Škaloudová Petra Chomutov 1974 2:45:58,89 53.         3.  
43 Mihal Emil Jirkov 1962 2:46:08,78 54.     18.      
33 Macháčková Petra Jirkov 1987 2:55:59,07 55.       1.    
34 Šafránek Martin Jirkov 1984 2:55:59,87 56. 15.          
74 Šimkovičová Lucia Jirkov 1984 3:08:09,97 57.       2.    
76 Kudrna Pavel Žatec 1974 3:08:10,84 58.   18.        
54 Dušáková Magdalena Bikeři a žiletkáři 1976 3:08:19,19 59.         4.  
51 Hladíková Alena Jirkov 1975 3:08:20,56 60.         5.  
59 Hladík Martin Výsluní 1973 3:09:55,43 61.   19.        
70 Frolíková Zuzana Duchcov 1962 3:10:29,14 62.           3.
17 Ryšánek Jiří KČT Chomutov 1976 3:26:59,74 63.   20.        
72 Pavlinská Miluše Ostrov 1977 3:27:16,40 64.         6.  
19 Sapoušková Lenka Most 1972 3:28:28,93 65.           4.
25 Sadowská Petra Vysoká Pec 1981 3:30:24,72 66.         7.  
57 Šulc Jan Martiněves 1979 3:30:35,59 67.   21.        
26 Hattová Petra Žatec 1980 3:30:39,49 68.         8.  
12 Vrzalová Václava Jirkov 1978 3:37:43,21 69.         9.  
78 Šampalíková Hana Jirkov 1988 4:40:00,00 70.       3.    
79 Butka Miloslav Jirkov 1961 4:40:00,01 71.     19.      
80 Schück Petr Jirkov 1960 4:40:00,02 72.     20.      
71 Šlapák Zdeněk Team bike Perštejn 1971 nedokončeno -     -      
68 Pleskot Tomáš Chomutov 1975 nedokončeno -   -        
14 Krejčí Karel Sweep sport Chomutov 1958 nedokončeno -     -      
31 Paterová Hana BK Louny 1964 nedokončeno -           -

 

  koloběžky startovalo dokončilo
1M muži 18 a více 4 4
ženy 18 a více 1 1
  celkem 5 5

 

koloběžky
start.
číslo
příjmení a jméno klub či obec nar. čas umístění
abs. v kategorii
1M
97 Adámek Štěpán Jirkov 1980 2:38:00,98 1. 1.  
98 Klaus Pavel Běžci Chomutov 1983 2:40:13,80 2. 2.  
99 Ouzká Petra Jirkov 1981 2:53:33,30 3.   1.
100 Tichý Michal Jirkov 1970 3:23:31,32 4. 3.  
96 Vávra Petr Chomutov 1954 3:25:53,99 5. 4.  
  turisté startovalo dokončilo
  celkem 4 4

 

turisté
příjmení a jméno klub či obec nar.
Šrejber Luděk Teplice 1954
Liška Daniel Jirkov 1985
Varmužová Vladimíra KČT Chomutov 1969
Kothel Lukáš Chomutov 1980